IKEA wprowadza meble i akcesoria do ładowania bezprzewodowego urządzeń mobilnych

IKEA wprowadza meble i akcesoria do ładowania bezprzewodowego urządzeń mobilnych

Opublikowany

Dzięki sprytnym, innowacyjnym rozwiązaniom IKEA codzienne życie w domu jest jeszcze prostsze i wygodniejsze

IKEA wprowadza na rynek unikalne, funkcjonalne meble zintegrowane z technologią bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowe ładowarki. Jest to kolejny krok w dążeniach firmy do tworzenia lepszego życia w domu dla wielu ludzi poprzez sprytne, innowacyjne rozwiązania. Teraz smartfon czy laptop będzie można naładować na stoliku, lampie czy innym meblu z IKEA bez konieczności podłączania tradycyjnej ładowarki. W Polsce nowe produkty będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 roku.

W dzisiejszych czasach smartfony i tablety to nieodłączna część naszego życia. Chcemy mieć je zawsze pod ręką, aby być w kontakcie z całym światem. Dzięki nowym, sprytnym rozwiązaniom IKEA nie tylko będziemy mogli naładować swoje urządzenia mobilne w dowolnym miejscu w domu czy w biurze, ale także zapomnimy o plątaninie kabli i szukaniu po kątach naszych ładowarek. Przestrzeń wokół nas będzie bardziej uporządkowana i przyjazna, a codzienne życie stanie jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze” – powiedziała Anna Pawlak-Kuliga, wiceprezes IKEA Retail w Polsce.

Nowe produkty IKEA to przede wszystkim stoliki (SELJE, NORDLI), lampy na biurko (VARV, RIGGAD) i lampa podłogowa (VARV) zintegrowane z ładowarkami bezprzewodowymi oraz podstawki NORDMÄRKE, na których można ładować jeden lub kilka smartfonów jednocześnie. Podstawki mają dodatkowo wejście do USB, co daje możliwość ładowania wielu urządzeń w jednym miejscu. W ofercie IKEA jest też ładowarka bezprzewodowa JYSSEN, którą można wbudować w dowolny mebel, w zależności od potrzeb. Miejsce do ładowania jest oznaczone znakiem plus.

Ładowarki IKEA działają w oparciu o technologię Qi, dlatego są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami z tym oprogramowaniem. Telefony, które go nie mają, można ładować wykorzystując specjalne obudowy, również dostępne w IKEA.

Dzięki unikalnemu połączeniu technologii z meblami IKEA, nasz dom stanie się jeszcze bardziej przyjaznym i funkcjonalnym miejscem, a jednocześnie będziemy mogli cieszyć się pięknym wystrojem wnętrz.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Akcesoria_do__adowania_bezprzewodowego_IKEA.jpg

grafika | 168 KB

Pobierz
Lampa_VARV.jpg

grafika | 425 KB

Pobierz
Podstawka_NORDMA_RKE.jpg

grafika | 75,6 KB

Pobierz
Stolik_NORDLI.jpg

grafika | 202 KB

Pobierz
Lampa_RIGGAD.jpg

grafika | 61,8 KB

Pobierz
Meble_do__adowania_bezprzewodowego_IKEA.jpg

grafika | 171 KB

Pobierz
_adowarka_JYSSEN_i_otwornica_FIXA.jpg

grafika | 246 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.