Zabawa w chowanego w IKEA Gdańsk – rejestracja od dziś!

Zabawa w chowanego w IKEA Gdańsk – rejestracja od dziś!

Opublikowany

Rozpoczyna się rejestracja na zabawę w chowanego w sklepie IKEA w Gdańsku, która odbędzie się 10 maja 2015 roku. Zaproszenie jest skierowane do osób z całej Polski. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, a zgłoszenia będzie można nadsyłać tylko do 23 kwietnia.

Wszyscy entuzjaści zabawy w chowanego w IKEA Gdańsk proszeni są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy chowanego@blueivy.pl. W zgłoszeniu należy podać wymagane dane osobowe oraz odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chciałoby się wziąć udział w tym wydarzeniu. Regulamin konkursu dostępny jest w sklepie IKEA w Gdańsku oraz na stronie https://www.facebook.com/events/384529948405492/.

Do zabawy 10 maja (niedziela) zostaną zaproszeni autorzy 250 najciekawszych odpowiedzi. Zabawa rozpocznie się o godzinie 20:30, po zamknięciu sklepu i może potrwać aż do północy.

„Zainteresowanie zabawą w chowanego w IKEA w Polsce przerosło nasze oczekiwania. Jak wcześniej informowaliśmy, ze względów bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników nie możemy wyrazić zgody na taką zabawę w godzinach otwarcia sklepu. Cieszymy się jednak, że tak wiele osób chce się bawić ze znajomymi w IKEA i chcąc im to umożliwić, zdecydowaliśmy się na organizację takiego wydarzenia w naszym sklepie w Gdańsku – to właśnie tutaj inicjatywa cieszyła się największą popularnością, a jej pomysłodawcy zależało, aby realizować ją we współpracy z nami. Jednocześnie chciałabym podkreślić, że jest to jedyna zabawa w chowanego w sklepie IKEA, która jest przez nas wspierana” – powiedziała Paulina Nesteruk-Łuczyńska, specjalista ds. komunikacji IKEA Retail w Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IKEA_Gdan_sk_Poko_j_Dzienny.JPG

grafika | 264 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.