Prosty przepis na kuchnię z IKEA

Prosty przepis na kuchnię z IKEA

Opublikowany

Nowa kuchnia to przedsięwzięcie, które wymaga czasu, pomysłów i odpowiedniego budżetu. Jest to często zakup na lata, dlatego decyzji o aranżacji tej przestrzeni zwykle nie podejmuje się spontanicznie. IKEA od lat wspiera swoich klientów w tworzeniu kuchni ich marzeń, oferując narzędzia czyniące ten proces prostym i przyjemnym. Teraz dodatkowo 10% ceny kuchni IKEA zwraca na kartę rabatową lub oferuje raty 24x0%. 

Koniec roku to okres, który skłania do remontów i zmian w domu. To także czas, w którym wiele osób odbiera klucze do swojego nowego, wymarzonego lokum. W obu tych przypadkach zmiany mają najczęściej swój początek w kuchni – miejscu pełnym życia, kulinarnych sukcesów i porażek, wspólnie spędzanych chwil. Od 8 listopada br. do 11 stycznia 2018 r. w sklepach IKEA w całej Polsce, w tym w Jankach i na Targówku można skorzystać z promocji na zakup kuchni – 10% jej ceny IKEA zwraca na kartę rabatową lub oferuje raty 24x0%. A jak sprawić, aby w tym ważnym pomieszczeniu znalazło się miejsce na wszystko, czego potrzebujesz? IKEA ma na to 4 proste kroki!

Krok 1
Zainspiruj się i zrób miejsce na… swoje marzenia! 

Kuchnia marzeń to nie tylko funkcjonalność, ale także dobry design. Krótko mówiąc, warto zacząć od inspiracji – zdjęć, filmów, rysunków. Gromadzenie materiałów obrazujących to, jak to pomieszczenie powinno wyglądać, pozwoli jasno określić oczekiwania i zbliżyć się lub osiągnąć ideał. Internet to prawdziwa kopalnia kuchennych inspiracji, a dziesiątki ciekawych pomysłów i rozwiązań można znaleźć na stronie IKEA.pl.

Krok 2
Zaplanuj, bo dobry plan to podstawa

Aby utwierdzić się w przekonaniu, że wybrane pomysły są słuszne i rzeczywiście będą spełnieniem marzeń, warto przelać je na papier lub ekran. Wstępny projekt kuchni można stworzyć w wirtualnym „Planerze kuchni IKEA”. Dla tych, którzy wolą tradycyjny papier
i ołówek, powstała również analogiczna wersja tego narzędzia, czyli „Szkicownik kuchni IKEA”.

Krok 3
Pora na weryfikację i zakup 

W kolejnym kroku warto odwiedzić sklep IKEA i porozmawiać z pracownikami Działu Kuchnie. Przenalizują oni wstępny projekt kuchni, podsuną dodatkowe rozwiązania i odpowiedzą na wszystkie pytania. Ze wsparciem zespołu można dokonać zakupu wszystkich niezbędnych elementów, wybierając optymalną metodę finansowania – gotówkę, kredyt lub raty. W zasadzie na tym koniec – możesz odebrać swoje zamówienie i samodzielnie zamontować kuchnię lub skorzystać z usług dodatkowych.

Krok 4
Zamontuj swoją kuchnię 

Po zakupie kuchni w IKEA możesz przystąpić do montażu, ponieważ są one zaprojektowane tak, abyś mógł zrobić to samodzielnie. Jeśli wolisz zdać się na pomoc fachowców, możesz skorzystać z usługi kuchni, którą oferuje każdy sklep IKEA.

Czasami przyda się pomoc
Nie masz w domu metrówki? Liczenie i precyzja nie są Twoimi mocnymi stronami? A może po prostu stale brakuje Ci czasu? IKEA oferuje możliwość wymiarowania i planowania kuchni przez specjalistów. Ponadto przy zakupie kuchni istnieje możliwość wyboru usług dodatkowych, takich jak transport z wniesieniem i montaż kuchni z instalacją. Dzięki nim, kuchnia marzeń znajdzie się w domu bez dodatkowego wysiłku i zaangażowania. Warto jednak pamiętać, kuchnie IKEA są zaprojektowane tak, aby można je było zmontować samodzielnie.

Po nową kuchnię zapraszamy do sklepów IKEA Janki i IKEA Targówek oraz do pozostałych sklepów IKEA w całej Polsce.

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony z pierwszych liter imienia, nazwiska oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi założyciel firmy (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

O IKEA Retail
Celem IKEA Retail jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy dobre wzornictwo i funkcjonalne meble w przystępnej cenie. Dbamy o zrównoważony rozwój, realizując strategię People & Planet Positive. IKEA Retail jest godną zaufania, stabilną finansowo i stale rozwijającą się firmą. IKEA Retail w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów, które w roku finansowym 2017 odwiedziło ponad 28 milionów osób.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Materiał prasowy IKEA_1.jpg

grafika | 811 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_3.jpg

grafika | 683 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_2.jpg

grafika | 626 KB

Pobierz
Kuchnia IKEA_4 kroki.pdf

pdf | 1,81 MB

Pobierz
Prosty przepis na kuchnię z IKEA_informacja dla mediów.docx

docx | 40,5 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Limitowana kolekcja HJÄRTELIG. Zatrzymaj się na chwilę

temu

Seria HJÄRTELIG została zaprojektowana przez Andreasa Fredrikssona i Maję Ganszyniec, by zamienić dom w oazę spokoju oraz cieszyć się życiem we właściwym tempie, nie zważając na pędzący świat. To staranne połączenie mebli, akcesoriów do wyposażenia domu oraz do praktyki jogi. Wykonane z naturalnych, przyjemnych w dotyku materiałów produkty dają wrażenie lekkości, a także subtelności. Funkcjonalne    i trwałe, doskonale sprawdzą się w codziennym, domowym życiu.
Limitowana kolekcja INDUSTRIELL. Hołd dla niedoskonałości i unikatowości

temu

INDUSTRIELL to seria będąca owocem współpracy IKEA z holenderskim projektantem Pietem Hein Eekiem. Kolekcja obejmuje szeroki wybór produktów - od drewnianych mebli i oświetlenia, po akcesoria, takie jak ceramika czy tekstylia kuchenne. W celu jej stworzenia opracowane zostały nowe sposoby pracy z drewnem, szkłem, ceramiką i tkaninami. Efektem są produkowane na masową skalę przedmioty niepowtarzalne, o wysokiej jakości, charakterystycznej dla wytworów ludzkich rąk. Długoterminowa, limitowana kolekcja będzie dostępna w sklepach IKEA od kwietnia 2018 r.
Nowości kwietniowe w IKEA – otwórz przestrzeń na naturę i relaks

temu

Kwiecień w IKEA to szeroka gama nowych produktów, które pomogą nam pobudzić zmysły i otworzyć się na naturę oraz relaks. W tym sezonie na pierwszym planie znajdą się nowoczesne, zrównoważone metody produkcji, naturalne materiały, kolory ziemi i etniczne motywy. Nie tylko wprowadzą one elementy przyrody do domu, nadając mu wyjątkowy charakter, ale i umożliwią przeniesienie przestrzeni życiowej na zewnątrz. Wśród najciekawszych nowości znajduje się modułowa sofa, systemy do przechowywania, kolekcje dla najmłodszych z motywami zagrożonych gatunków dzikich zwierząt. Niezbędnym dodatkiem są również tekstylia, dzięki którym powędrujesz myślami do odległych, egzotycznych krain.
Meble na balkon i do ogrodu - Poradnik kupującego

temu

Ciepłe dni sprzyjające spędzaniu czasu na świeżym powietrzu już za chwilę staną się codziennością. Marzysz o drzemce w słońcu? O spacerach w ogrodzie? O grillowaniu z rozmachem? Twoja wyobraźnia i szeroki asortyment mebli oraz akcesoriów ogrodowych pomogą je spełnić. Nie ma znaczenia, czy chodzi o odpoczynek, gotowanie, uprawianie ogródka, przechowywanie czy pomoc przy praniu. IKEA podpowiada, co możemy zrobić, by chwile spędzane pod gołym niebem były jeszcze przyjemniejsze.

10 kolejnych miast z niższą ceną transportu mebli IKEA

W środę, 29 listopada, IKEA wprowadza nowe, niższe ceny transportu produktów dla mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego, Legnicy, Lubina, Płocka, Siedlec, Skierniewic, Słupska, Tarnowa, Włocławka i Zamościa.