Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia
Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia

Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia

Opublikowany

23 sierpnia w Praskiej Drukarni w Warszawie odbyła się premiera nowego Katalogu IKEA 2019. Na ten moment czekało tysiące fanów dobrego wzornictwa. Tegoroczna odsłona przyniosła wiele niespodzianek, zmieniła się bowiem sama koncepcja katalogu! W tym roku IKEA koncentruje się na życiu w domu ze wszystkim, co się z tym wiąże: radościami, codziennymi wyzwaniami, jak i niekiedy napięciami. W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Nosowska, Katarzyna Zielińska oraz Jędrzej Skiba.

W nowej edycji Katalogu IKEA odeszła od prezentowania inspirujących aranżacji wnętrz w podziale na funkcje. By docenić różnorodność tego, jak żyjemy, w tym roku stworzono siedem zaaranżowanych przestrzeni całych domów, pełnych konkretnych pomysłów. Podczas wydarzenia goście mieli wyjątkową okazję do zwiedzenia wystawy wszystkich domowych impresji: zarówno niedużej kawalerki, jak i mieszkania w którym wielodzietna rodzina znalazła sposób na balans pomiędzy „ja” i „my”. Historię każdego z domów, wypełnioną emocjami i marzeniami jego mieszkańców, czytelnicy będą mogli poznać podczas przeglądania katalogu.
W imprezie inaugurującej premierę nowego Katalogu IKEA udział wzięło wielu wyjątkowych artystów. Znane osoby podzieliły się opowieściami o codzienności i swoich czterech kątach, dzięki czemu goście mogli poczuć się jak w najlepszym teatrze, na koncercie, czy podczas musicalu. W wyjątkowym monologu Katarzyna Nosowska opowiedziała o relacjach damsko-męskich i tych między rodzicami, a dziećmi, występującymi na tle domu. Warto dodać, że nowy felieton powstał specjalnie na potrzeby premiery katalogu! Katarzyna Zielińska przedstawiła perypetie z życia singielki, która do dyspozycji ma jedynie niewielką kawalerkę  – to wszystko, śpiewając! Zaś znany szerzej młodszemu gronu Jędrzej Skiba przypomniał, jak ważne jest, by zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia, żyć w zgodzie z naturą i spędzać czas z najbliższymi nam osobami. Bo najważniejsze jest to, co między nami.
IKEA. Niech Żyje Dom!

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Działamy w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, realizując strategię People & Planet Positive.

Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów (w drugiej połowie br. otworzy jedenasty w centrum handlowym Blue City) i zarządza pięcioma centrami handlowymi poprzez IKEA Centres Polska. Zlokalizowane w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatruje 23 sklepy IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy IKEA w Polsce należy również sześć farm wiatrowych, które zapewniają jej niezależność energetyczną.

W roku finansowym 2017 ponad 28 mln osób odwiedziło sklepy IKEA, a strona www.IKEA.pl odnotowała ok. 91 mln wizyt.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Materiał prasowy IKEA_7.jpg

grafika | 828 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_6.jpg

grafika | 704 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_4.jpg

grafika | 662 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_3.jpg

grafika | 638 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_2.jpg

grafika | 528 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_1.jpg

grafika | 532 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_5.jpg

grafika | 474 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_9.jpg

grafika | 451 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_8.jpg

grafika | 694 KB

Pobierz
Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia_informacja dla mediów.docx

docx | 34,9 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Każdy Dom jest inny, bo inni są jego domownicy. Nowa kampania IKEA mówi o tym, jak ważne są relacje w domu.

temu

Kampania komunikująca nowe wydanie Katalogu IKEA 2019 jest pierwszą w odświeżonej odsłonie platformy „Niech żyje dom”. Tegoroczna edycja katalogu jest wyjątkowa, gdyż pokazuje aranżacje całych domów, podzielonych ze względu na styl życia ich domowników, nie skupiając się już na modułowych i pojedynczych rozwiązaniach.
Limitowana kolekcja FÖREMÅL: ładna, brzydka, urocza.               Stwórz wnętrze wywołujące emocje.

temu

Limitowana seria FÖREMÅL powstała jako rezultat współpracy IKEA z jednym z najbardziej uznanych szwedzkich artystów tworzących w szkle i ceramice, Perem B. Sundbergiem. Podkreślająca unikatowość przedmiotów kolekcja zachęca do eksperymentowania oraz tworzenia wnętrz nie tylko funkcjonalnych, ale i wywołujących prawdziwe emocje. Składa się ona z codziennych produktów o nietuzinkowym wyglądzie, takich jak pudełka do przechowywania, dywany, poszewki na poduszkę, świeczniki czy intrygujące wazony. Wyróżnia ją niezwykłe bogactwo wzorów, które stworzył artysta. To spora gratka dla miłośników eksperymentów we wnętrzach! Kolekcja będzie dostępna w sklepach IKEA we wrześniu br. 
SAMMANHANG: piękna oprawa dla twoich kolekcji

temu

To prawdziwa gratka dla kolekcjonerów! Seria SAMMANHANG pokazuje nowe oblicze rozwiązań IKEA do przechowywania. To zbiór produktów od najmniejszych pudełek aż po meble, które w idealny sposób wyeksponują kolekcjonowane przez nas przedmioty. Punktem wyjścia do ich stworzenia była chęć znalezienia odpowiedzi na pytanie: jak wydobyć piękno ulubionych rzeczy, nie odciągając od nich uwagi? Kolekcja SAMMANHANG powstała we współpracy z siedmiorgiem wyjątkowych projektantów ma swoją premierę w sierpniu tego roku.
Nowości sierpniowe w IKEA. Wyjątkowe pomysły na więcej miejsca dla… ciebie

temu

Sierpień w IKEA to zaproszenie do stworzenia wnętrz, w których można pokazać swoją osobowość i poczuć się wygodnie w zorganizowanej przestrzeni. Asortyment wzbogacił się o produkty do przechowywania, a także nowe tekstylia idealne do otulenia się podczas popołudniowego relaksu. O odpowiedni nastrój zadba nowo zaprojektowane oświetlenie, od lamp wiszących po stołowe, a także pierwsze w historii głośniki IKEA. W tym sezonie na pierwszym planie znalazły się także nowoczesne, zrównoważone metody produkcji. Nowe produkty cechuje skandynawski minimalizm, poetycki nastrój i zróżnicowana paleta kolorów: od delikatnych pasteli po graficzne wzory monochromatyczne.