Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia
Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia

Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia

23 sierpnia w Praskiej Drukarni w Warszawie odbyła się premiera nowego Katalogu IKEA 2019. Na ten moment czekało tysiące fanów dobrego wzornictwa. Tegoroczna odsłona przyniosła wiele niespodzianek, zmieniła się bowiem sama koncepcja katalogu! W tym roku IKEA koncentruje się na życiu w domu ze wszystkim, co się z tym wiąże: radościami, codziennymi wyzwaniami, jak i niekiedy napięciami. W wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli m.in. Katarzyna Nosowska, Katarzyna Zielińska oraz Jędrzej Skiba.

W nowej edycji Katalogu IKEA odeszła od prezentowania inspirujących aranżacji wnętrz w podziale na funkcje. By docenić różnorodność tego, jak żyjemy, w tym roku stworzono siedem zaaranżowanych przestrzeni całych domów, pełnych konkretnych pomysłów. Podczas wydarzenia goście mieli wyjątkową okazję do zwiedzenia wystawy wszystkich domowych impresji: zarówno niedużej kawalerki, jak i mieszkania w którym wielodzietna rodzina znalazła sposób na balans pomiędzy „ja” i „my”. Historię każdego z domów, wypełnioną emocjami i marzeniami jego mieszkańców, czytelnicy będą mogli poznać podczas przeglądania katalogu.
W imprezie inaugurującej premierę nowego Katalogu IKEA udział wzięło wielu wyjątkowych artystów. Znane osoby podzieliły się opowieściami o codzienności i swoich czterech kątach, dzięki czemu goście mogli poczuć się jak w najlepszym teatrze, na koncercie, czy podczas musicalu. W wyjątkowym monologu Katarzyna Nosowska opowiedziała o relacjach damsko-męskich i tych między rodzicami, a dziećmi, występującymi na tle domu. Warto dodać, że nowy felieton powstał specjalnie na potrzeby premiery katalogu! Katarzyna Zielińska przedstawiła perypetie z życia singielki, która do dyspozycji ma jedynie niewielką kawalerkę  – to wszystko, śpiewając! Zaś znany szerzej młodszemu gronu Jędrzej Skiba przypomniał, jak ważne jest, by zatrzymać się na chwilę w pędzie codziennego życia, żyć w zgodzie z naturą i spędzać czas z najbliższymi nam osobami. Bo najważniejsze jest to, co między nami.
IKEA. Niech Żyje Dom!

Nazwa marki IKEA to akronim – skrót utworzony kolejno z pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela firmy oraz nazw farmy i parafii, skąd pochodzi (Ingvar Kamprad Elmtaryd Agunnaryd).

Wizją IKEA jest tworzenie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi. Oferujemy funkcjonalne i dobrze zaprojektowane artykuły wyposażenia domu, które łączą jakość i przystępną cenę. Działamy w zgodzie ze zrównoważonym rozwojem, realizując strategię People & Planet Positive.

Grupa IKEA w Polsce posiada obecnie dziesięć sklepów (w drugiej połowie br. otworzy jedenasty w centrum handlowym Blue City) i zarządza pięcioma centrami handlowymi poprzez IKEA Centres Polska. Zlokalizowane w Jarostach k. Piotrkowa Trybunalskiego Centrum Dystrybucji zaopatruje 23 sklepy IKEA w Europie Środkowej i Wschodniej. Do Grupy IKEA w Polsce należy również sześć farm wiatrowych, które zapewniają jej niezależność energetyczną.

W roku finansowym 2017 ponad 28 mln osób odwiedziło sklepy IKEA, a strona www.IKEA.pl odnotowała ok. 91 mln wizyt.

Załączniki

Pobierz wszystkie

Materiał prasowy IKEA_7.jpg

grafika | 828 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_6.jpg

grafika | 704 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_3.jpg

grafika | 638 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_2.jpg

grafika | 528 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_1.jpg

grafika | 532 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_5.jpg

grafika | 474 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_9.jpg

grafika | 451 KB

Pobierz
Gwiazdy na premierze nowego Katalogu IKEA 2019 świętują bogactwo domowego życia_informacja dla mediów.docx

docx | 34,9 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_4.jpg

grafika | 662 KB

Pobierz
Materiał prasowy IKEA_8.jpg

grafika | 694 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Z produktami IKEA Święta będą jeszcze bardziej magiczne.Rusza zimowa kampania IKEA.

Na początku listopada rozpoczęła się świąteczna odsłona kampanii IKEA. W tym roku marka udowadnia, że magia Świąt jest na wyciągnięcie ręki – każdy z nas już teraz z łatwością może stworzyć wyjątkową atmosferę w swoim domu.
Zaprojektowana przez dzieci dla dzieci. Limitowana kolekcja IKEA SAGOSKATT po raz 5. wspiera prawo najmłodszych do zabawy oraz rozwoju.

W minionym roku IKEA zorganizowała konkurs rysunkowy i zaprosiła dzieci z całego świata do narysowania pluszaka swoich marzeń w ramach kampanii społecznej IKEA „Zabawa to poważna sprawa”. Na jury czekało nie lada wyzwanie: wybór tych pięciu najbardziej wyjątkowych z pona
Niech żyje magia świąt! Z kolekcją IKEA VINTER 2018 podaruj bliskim święta, o jakich marzą.

Tegoroczna propozycja IKEA na zimową porę to szeroka gama produktów, które nie tylko pozwolą się zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i zadbają o konkretne potrzeby. Asortyment powiększy się m.in. o tekstylia, oświetlenie, ozdoby choinkowe, przybory do pieczenia i gotowania, oraz akcesoria do pakowania prezentów. Dekorowanie wnętrz                  i świąteczne niespodzianki staną się jeszcze przyjemniejsze! Seria VINTER trafi do sklepów IKEA w Polsce w listopadzie br.
Jesienna premiera 3. sezonu „Domowych rewolucji”. Metamorfozy wnętrz z IKEA

Trzecia odsłona formatu wnętrzarskiego „Domowe rewolucje”, w którym pod okiem Doroty Szelągowskiej przeprowadzana jest metamorfoza mieszkania, wraca na ekrany już 5 października. IKEA po raz kolejny, jako jeden z partnerów wyjątkowego programu, przyczyni się do niezwykłych zmian w domach i życiu bohaterów. Kolejny sezon „Domowych rewolucji” będzie pokazywany równolegle na antenie HGTV Home & Garden oraz TVN.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.