Przywitaj październik w IKEA - nowe produkty w stałym asortymencie

Przywitaj październik w IKEA - nowe produkty w stałym asortymencie

Opublikowany

Wraz z nadejściem jesieni w sklepach IKEA pojawiło się kilkadziesiąt nowych produktów, które dołączyły do stałego asortymentu. Szeroka gama nowości to artykuły dla całego domu m.in. sprzęty kuchenne, krzesła, akcesoria do spiżarni oraz nowe tekstylia i tkaniny. Wszystkie wyróżnia stylowy design, funkcjonalność i przystępne ceny.

Jedną z nowości, która w październiku zagościła w sklepach IKEA są trzy różne siedziska
i trzy różne ramy, które łącznie dają dziewięć niepowtarzalnych kombinacji krzeseł. Pozwolą stworzyć kompletne rozwiązanie do jadalni w ponadczasowym, skandynawskim stylu.
Nowością do kuchni są urządzenia z serii GRILJERA – kuchenka, wyciąg i panel ścienny ze stali nierdzewnej. Zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć wygodną przestrzeń do pracy
z miejscem na wszystkie garnki, patelnie i brytfanny potrzebne do przygotowania idealnego posiłku. O funkcjonalne rozwiązania w kuchni zadba także nowa bateria VIMMERN z różnymi opcjami strumienia i łatwo wysuwanym uchwytem. Jak wszystkie baterie IKEA, wyposażona jest w perlator z napowietrzaczem, który obniża zużycie wody aż do 40% bez zauważalnej różnicy w ciśnieniu wody.

Październik w IKEA to także nowości wśród tkanin i tekstyliów. Dla wszystkich, którzy jak najdłużej chcą zatrzymać klimat leniwych, letnich dni przygotowano serię DOFTRANKA.
To pościel, poszewki na poduszkę, dywan i tkaniny o niepowtarzalnym, pastelowym wzorze. Ich idealnym uzupełnieniem będą zasłony i pościel MOPSSFLOX. W asortymencie pojawiły się też nowe tkaniny skandynawskie – od zabawnych, jak różowe paski z brokułami, po klasyczne, monochromatyczne wzory.

Pojawiły się też nowe akcesoria do spiżarni IVAR, które pomogą maksymalnie wykorzystać tę często niewielką przestrzeń. Znajdziemy wśród nich szuflady, stojaki na butelki, haczyki na półki i uchwyty na etykiety.

Warto zwrócić uwagę też na trzy serie akcesoriów oświetleniowych: EDSVALLA, SKÅLVIKEN
i SÄTTRA, dzięki którym stara lampa może zyskać nowe życie. A jeśli planujemy odświeżyć wygląd łazienki, pomogą akcesoria BALUNGEN z chromowymi dodatkami. Od uchwytu na papier toaletowy po akcesoria na ręczniki, łazienka zyskuje zarówno styl, jak i funkcjonalność.

Wszystkie nowe produkty dostępne są od października br. w sklepach IKEA w całej Polsce.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

IKEA_nowo_ci_pa_dziernik_press_kit.pdf

pdf | 5,38 MB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.