IKEA urządziła letnie studio „Pytania na Śniadanie”

IKEA urządziła letnie studio „Pytania na Śniadanie”

Opublikowany

Latem program „Pytanie na Śniadanie” nadawany jest z nowego studio. Nowa przestrzeń została urządzona przez dekoratorów IKEA. Program można oglądać od 20 lipca br. na antenie TVP 2, od poniedziałku do soboty od godz. 8:00.

Letnie studio „Pytania na Śniadanie” mieści się w nowym gmachu TVP. Składa się z dwóch części. Pierwszą jest wnętrze budynku zaaranżowane na domowy salon, w którym duże sofy połączone zostały z kontrastującymi dodatkami. Wzorzyste poduszki, biały stolik, żółty fotel, pomarańczowy dywan i niebieskie lampiony doskonale uzupełniają się z szarością kanap.
W studiu umieszczono również białe lampy, które swoim kształtem przypominają dmuchawce. Dekoracyjne i intrygujące wzornictwo oświetlenia stanowi dopełnienie wewnętrznej aranżacji studia. Dekoratorzy IKEA wybrali artykuły nie tylko pod kątem estetyki, ale także funkcjonalności i wygody dla prowadzących i gości „Pytania na Śniadanie”.
Zewnętrzna część studia to ogródek z różnymi gatunkami roślin w skrzyniach i doniczkach. Znalazło się również miejsce na kuchnię wyposażoną w sprzęt oraz akcesoria. Wygodne meble ogrodowe zapraszają gości do rozmowy.
„Urządzając studio, zależało nam na tym, by przestrzeń była nie tylko piękna, ale przede wszystkim funkcjonalna i odpowiadająca na potrzeby porannego programu telewizyjnego. Połączenie klasycznego wnętrza z naturą, podkreśla jego letni charakter” – mówi Katarzyna Jaros-Puzio, dekoratorka wnętrz IKEA.
„Pytanie na śniadanie” to poranny program o charakterze poradnikowo-rozrywkowym nadawany na żywo na antenie TVP2, nieprzerwanie od 2002 r. W programie poruszane są tematy związane z życiem codziennym – zdrowiem, relacjami damsko-męskimi czy kuchnią. Dużo miejsca poświęca się również najnowszym trendom w muzyce, sztuce, modzie i kulturze. Zapraszani goście, gwiazdy oraz wybitni eksperci komentują bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie. Wakacyjną odsłonę programu można oglądać od 20 lipca br. - od poniedziałku do soboty od godz. 8.00 pod redakcją Bernadetty Bieszczanin.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

Studio_Pytanie_na__niadanie_1.jpg

grafika | 262 KB

Pobierz
Studio_Pytanie_na__niadanie_2.jpg

grafika | 164 KB

Pobierz
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.