Informacje na temat ewakuacji w sklepie IKEA Wrocław 

Informacje na temat ewakuacji w sklepie IKEA Wrocław 

Opublikowany

22 października w sklepie IKEA Wrocław odbyła się ewakuacja spowodowana pożarem w rozdzielni średniego napięcia. Żadnej osobie przebywającej wówczas w sklepie nic się nie stało – wszyscy zostali bezpiecznie ewakuowani. Sklep IKEA Wrocław jest obecnie zamknięty.

22 października w sklepie IKEA Wrocław odbyła się ewakuacja spowodowana pożarem w rozdzielni średniego napięcia. Żadnej osobie przebywającej wówczas w sklepie nic się nie stało – wszyscy zostali bezpiecznie ewakuowani. 

Sklep IKEA Wrocław jest obecnie zamknięty. 

Dla IKEA bezpieczeństwo to priorytet, dlatego obecnie przeprowadzamy niezbędne czynności, by upewnić, że ponownie możemy otworzyć sklep i przyjąć naszych Klientów.  

O otwarciu sklepu powiadomimy, jak tylko będzie to możliwe.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Budowa sklepu IKEA w Lublinie oficjalnie rozpoczęta

Budowa dziesiątego w Polsce sklepu IKEA i towarzyszącego mu centrum handlowego w Lublinie rozpoczęła się na dobre. Podczas uroczystości 25 października br. wkopano symboliczny kamień węgielny. To jedyny we wschodniej części kraju sklep tej sieci w Polsce i drugi pod kątem wielkości. Otwarcie sklepu IKEA zaplanowano na trzeci kwartał 2017 roku, a centrum handlowego – na czwarty kwartał 2017 roku.